Hakkımızda

Hakkımızda – ETA TUR

Hayalindeki tatili isteyenlerin yol arkadaşı, maceracıların uğrak noktası Eta Tur bugün gezmeden yapamayanların katkısı ile sektöre yeni bir bakış açışı kazandıran ve farklı bir tatil dendiğinde ilk akla gelen marka olmuştur. Kuruluşundan beri izlediği dürüst hizmet politikası, alt yapı ve teknoloji yatırımları ile sürekli büyüyerek yoluna devam etmektedir. Ağırlıklı Balkan ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın her bölgesine yaptığı turlar gerçekleştirmektedir.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinin en başta yer aldığına inanan Eta Tur’un deneyimli kadrosu, ihtiyaçlarınıza hızlıca cevap vermek ve sizlere unutamayacağınız bir tatil yaşatmak için her gün ve her saat çalışmaktadır. Dünyanın her yerinden ulaşılabilir olan Eta Tur, en kaliteli ve en farklı hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemiştir.

Eta Tur, yıllardır bu işin içinde olan tecrübeli kadrosuyla birlikte Bosna Hersek’i, Balkanlar’ı ve dünyadaki bütün değişik kültürleri eğitici şekilde size göstermeyi hedefliyor. Dolayısıyla sizleri de her birine katılmak isteyeceğiniz turlarımızda görmek isteriz.

Markamız

Şirket Ünvanı:   ETA TUR, društvo za proizvodnju, trgovinu, turističke i druge usluge d.o.o.

Tescil Tarihi: 22.09.2017

Vergi Kayıt Numarası: 4202414970008

Genel Müdürlük Adres ve Telefon: Jaroslava Černija No: 6 Saraybosna/Bosna Hersek 060 3271 161

Yönetim Kurulu Başkanı:              Tamer Donbaloğlu

Yönetim Kurulu Üyeleri:               Tamer Donbaloğlu, Emin Barkçin, Emre Aydın

Taahhüt Edilen Sermaye:             10.000,00 KM

Ödenmiş Sermaye:         10.000,00 KM