Kullanım Sözleşmesi

WEB SİTESİ KULLANIM SÖZLEŞMESİ: etatur.com

Siteyi kullanmadan önce bu sözleşmeyi mutlaka okuyunuz. Siteyi kullanmakla aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. ETA TUR D.o.o bu sözleşmeyi değiştirebilir ve bu değiştirilen sözleşme siteye konulur konulmaz geçerlidir. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak için belli zamanlarla sözleşmeyi kontrol etmeyi kabul etmekte ve site kullanımına devam ederken değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak onaylamış olmaktasınız.

1.Telif hakları ve ticari markalar

www.etatur.com sitesinin tüm hakları ETA TUR D.o.o’ya aittir. Bu web sitesinde yayımlanan ürün, görsel, logo vb. gibi ticari markalar, bilgiler, fotoğraflar, grafikler vb. içerikler, uluslar arası sözleşmeler ve kanunlar ile korunmaktadır. www.etatur.com ‘da yer alan bilgi ve görsellerin tamamı ya da bir kısmı hiçbir biçimde kullanılamaz. www.etatur.com’da yer alan ifadeler içinde 3. Kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, logo vb. materyaller siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

2.Üçüncü parti sitelere verilen bağlantılar

ww.etatur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı olarak diğer sitelere bağlantı verebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi ya da reklamdır. Kullanıcıların bu bağlantılara tıklayıp tıklamaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Kullanıcı, sitedeki bağlantıların kaynakları üzerinde www.etatur.com ‘un hiçbir iradesi olmadığı için, www.etatur.com ‘un bu bağlantıların gösterdiği kaynaklara ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu kaynaklarda bulunan hiçbir içerik vb. materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı www.etatur.com ‘un bu kaynaklar üzerinden veya onlara bağlantılı olarak neden olunan herhangi çeşitte bir zararda sorumlu olmadığını kabul eder.

3.Kullanıcı bilgileri

www.etatur.com sitesinde, kullanıcıların doldurdukları iletişim ve rezervasyon formları bulunmaktadır. Bu kısımlar doldurulurken kullanıcıların küfür, tehdit, hakaret vb. rahatsız edici ve kanuna aykırı ifadeleri kullanıp başkalarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak başka bir yerde kullanılması yasaktır. Kullanıcıların bu sayfaları ve formları kullanarak bir hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma vb. ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

4.Kullanıcı yükümlülükleri

www.etatur.com her an güncellenebilen bir site olduğundan, site üzerindeki tur bilgileri, fiyatlar, ödeme şartları ve kampanyalar temsilidir. Geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatadan ETA TUR D.o.o sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, herhangi bir ürüne rezervasyon yaptırırsa, sağlayıcının rezervasyon koşullarını kabul etmiş sayılır.